www.agotablice.pl

Klawiatura Gigabyte Aivia K8100

Product Information

Jest to najnowsze z akcesorii jakie przygotowuje dla nas Gigabyte. Zwykle firma swoje produkty kieruje głównie do graczy i ludzi potrzebujących sprzętu z najwyższej półki. Tak samo jest i tym razem.

Ich najnowsza klawiatura to idealna pozycja na półkach sklepowych dla najbardziej wymagających graczy. Specjalna wzmocniona obudowa gwarantuje ci wiele godzin bezawaryjnej pracy. Do tego klawiatura posiada ergonomiczne przyciski z możliwością zmiany miejsca i przesuwania je o milimetry dzięki czemu klawiatura będzie się sprawdzała nawet dla osób z bardzo niestandardowym rozstawem palców.

Firma gigabyte oczywiście dodała jeszcze coś wyjątkowego, aby zaspokoić najbardziej wymagających graczy. Nowością tą jest system czucia nacisku. Tak, dzięki tej klawiaturze komputer będzie wiedział czy mocno czy słabo nacisnąłeś przycisk i ze względu na to będzie dopasowywał swoje działania. Dzięki temu otwiera grą nową drogę do polepszenia realistyki gry. Szczególnie w przypadku gier sportowych gdzie nacisk może odzwierciedla np. siłę strzału.